Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce vývojář c++ v lokalitě Brno

Řadit dle: -
Nabídky práce: 17

Job Post Details

Vývojář C/C++ a Java - senior/junior - job post

Systek SWHW
Brno
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Popis pozice
Vývojář C/C++ se podílí na vývoji a údržbě stávajícího systému pro řízení hromadné dopravy. A následně implementuje nové funkčnosti do nové generace produktu, který je implementován na technologiích Java s využitím Java Microservices

  • Vytváření nových aplikací a funkčností
  • Tvorba specifikací
  • Implementace funkčností dle specifikace
  • Odstraňování chyb
  • Revize kódu
  • Testování
  • Optimalizace
  • Komunikace se zákazníkem
  • Registrace požadavků a chyb s využitím Issue tracking systému
  • Podíl na projektovém řízení – reporting

Požadovaná kvalifikace a odborné požadavky

  • Znalost C/C++ a vývojových nástrojů
  • Zkušenosti s vývojem software
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka

Výhodou je

  • Znalost některého verzovacího systému (GIT)
  • Znalost některého Issue tracking systému (Bugzilla)
  • Vzdělání v IT
  • Znalost Java a vývojových nástrojů – Java, JPA, REST, JSON, Hibernate
  • Znalost některé z následujících technologií: Quarkus, Postgre SQL, Wildfly 10.x, JSON,
    JSON-Schema, XML, XML-Schema, RAML, Microservices, ER-Modelling, Docker, GIT,
    Kubernetes, Helm
  • Znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji software
  • Znalost metod a nástrojů projektového řízení
  • Znalost Německého jazyka i jen pasivní
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní dlouhodobý pracovní poměr v technologicky vyspělé firmě
  • Príležitost k získání zkušeností na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí
  • Profesní a odborný růst
  • Využití angličtiny v každodenní komunikaci
  • Práci v týmu zkušených kolegu s dlouholetou praxí, kteří jsou ochotní sdílet své zkušenosti

Na pozici se uplatní

  • Junior developer
  • Senior developer
  • Software architect

Zaujala vás tato pozice? Zašlete prosím Vaše CV na náš email.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis