Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce výzkumný pracovník v lokalitě Brno

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4

Job Post Details

Výzkumný a vývojový pracovník silniční laboratoře - job post

IMOS Brno
Brno
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdělání ve stavebním oboru (výhodou zaměření na pozemní komunikace či zkušebnictví)
  • práci na PC, znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • alespoň základní znalost AJ
  • ochotu se vzdělávat, přesnost a pečlivost
  • vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
  • práci v přátelském kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v prostorách firmy
  • perspektivní a zajímavou práci na dopravních projektech
  • možnost dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned!

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail:

pers@imosbrno.eu

Kontakt: pí Mrázková

Zaměstnanecké benefity

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis