Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa vmv spol. s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Job Post Details

Obsluha CNC frézovacích center - job post

VMV spol. s.r.o.
Jihlava
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Jihlava

Úplný popis pracovní pozice:

Pracovní náplň:

  • Seřizování a obsluhu CNC frézovacích center s řídicím systémem Heidenhain TNC 530.
  • Tvorba jednoduchých programů přímo na stroji, odladění externě zpracovaných programů, zadávání korekcí, ustavení obráběných dílů, seřízení stroje a nástrojů.

Požadujeme:

  • Vyučení ve strojním oboru (mechanik - seřizovač CNC, obráběč kovů, nástrojař).
  • Předpoklady pro kusovou a malosériovou výrobu.
  • Manuální zručnost.
  • Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání.
  • Finanční ohodnocení na základě zkušeností a výsledků.
  • Odměny.
  • Pět týdnů dovolené.
  • Možnost stravování přímo ve firmě s příspěvkem zaměstnavatele.
  • Penzijní připojištění.

Doplňující informace:

  • Jedná se o práci na dvě směny v kusové strojírenské výrobě.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis