Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa wiky, spol. s r. o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 240

Job Post Details

Hlavní účetní/účetní senior 50.000-60.000 Veltrusy - job post

P + P spol. s r. o.
Zlosyň
50 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 50 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Zlosyň

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Společnost P+P spol. s r. o. se zabývá pěstováním, logistikou a obchodem s ovocem a zeleninou. Jsme předním dodavatelem tohoto sortimentu do českých a slovenských maloobchodních řetězců. Mezi naše klíčové činnosti patří také poskytování komplexních logistických služeb pro zahraniční pěstitele, kteří dodávají své zboží po celých kamionech do našeho logistického centra a my pro ně zajišťujeme kvalitativní kontrolu, skladování, balení a expedici do distribučních center obchodních řetězců.

Náplň práce:

Vedení účetnictví celé společnosti.

Klíčové odpovědnosti:

  • Vést statutární výkaznictví dle legislativních požadavků.
  • Vést účetnictví a provádět kontrolu faktur.
  • Provádět kontrolu, odsouhlasení a podání mzdových záznamů.
  • Koordinovat spisovou službu.
  • Provádět kontrolu výkazu úhrady výdajů.
  • Provádět vedení a správu hotovostní pokladny.
  • Úspěšně absolvovat finanční audit.
  • Komunikovat s kontrolními a jinými orgány vč. příp. kontrol z jejich strany.
  • Dodržovat právní nařízení, hygienické předpisy a provozní směrnice.

Co od Vás očekáváme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • min. 3 roky praxe v ekonomickém oddělení
  • znalost účetnictví a administrativy
  • schopnost orientovat se v dokladech
  • spolehlivost, flexibilita
  • psychická odolnost
  • výhodou znalost ekonomického softwaru ComSys (Company Manager, Podvojné účetnictví) a OK mzdy

Co Vám můžeme nabídnout:

  • bonusy až 15 %
  • možný občasný homeoffice
  • stravenkový paušál
  • 1 den dovolené navíc za každý odpracovaný rok ve firmě (max. 5 dní, tzn. max. 25 dní celkem)
  • docházkový bonus
  • příspěvek na Multisport kartu
  • nákup ovoce a zeleniny v podnikové prodejně za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na dopravu
  • možnost zkráceného úvazku (min. 6 hodin denně)

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis