Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa wyr, s.r.o.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 16,460
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA - job post

Avica, zdravotnické zařízení, s.r.o.
Ostrava
35 000 Kč měsíčně - Trvalý, Částečný úvazek, Plný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 35 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

Soukromé zdravotnické zařízení Avica (www.avica.net) přijme fyzioterapeuta/ku – Moravská Ostrava

Avica, zdravotnické zařízení, s.r.o. nabízí volné místo na pozici FYZIOTERAPEUT/KA (možno i na kratší úvazek) pro ambulantní fyzioterapii. Podmínkou je vzdělání v oboru Bc. nebo Mgr. (doplňující kurzy jsou vítány).

Jsme soukromá firma se sídlem nedaleko centra Ostravy, která již více než 30 let nabízí komplexní služby našim klientům. Mimo ambulantní fyzioterapii u nás najdete i ordinaci neurologie, ortopedie a rehabilitačního lékaře. Disponujeme i měřením elektrické aktivity svalů a vlastním jehličkovým EMG. Provádíme také bioimpedanční analýzu a spolupracujeme s výživovým poradcem a trenéry. Naši terapeuti jsou absolventy rozmanitých kurzů (terapie Mulligan, TrPs, SPS, terapie Neurac, kineziotejping MTC, diagnostika a terapie hlezna, kolenního a ramenního kloubu aj.) a na pravidelných pracovních školeních si své zkušenosti a dovednosti předávají.

Nabízíme:

  • plný nebo částečný úvazek
  • flexibilní pracovní doba
  • mzda od 35.000,- Kč/měsíc
  • 45 minut na klienta
  • osobní výkonové ohodnocení
  • příspěvky na kurzy až do 100 % ceny
  • benefit MULTISPORT
  • benefit Rodina PLUS
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní příspěvek až 30.000,- Kč
  • příjemné pracovní prostředí
  • moderně vybavené ordinace
  • přátelský kolektiv
  • víceoborové pracoviště s 30 letou historií
  • jsme smluvními partnery všech pojišťoven

Pracovat na dálku

  • Ne

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek, Smlouva, Brigáda, Trvalý

Plat: Od 35 000,00Kč měsíčně

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis