Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce zahradnické práce v lokalitě Slaný

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

Zahradník - job post

FG365 s.r.o.
Praha 6
150 Kč - 200 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha 6

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Jsme malá zahradnická firma, která hledá novou kolegyni/kolegu k posílení našeho týmu.
Práce je momentálně na DPP, ale firmu chceme rozšířit o více zákazníků, proto rádi v budoucnu nabídneme větší pracovní úvazek.

Rádi uvítáme studenty VŠ, kteří studují zahradnické obory a chtějí získat více zkušeností do jejich životopisů.
Co od vás očekáváme
  • vyžadujeme aspoň malé zkušenosti v oborem ( ze školy)
  • řidičák sk. B
  • spolehlivost
  • schopnost komunikovat se zákazníky
  • schopnost vést Tým
Co vám nabízíme
  • budeš si moct plánovat směny podle sebe
  • kariérní růst

Do budoucna ( předpokládáme příští rok)
  • povedeš svůj vlastní Tým
  • lepší finanční ohodnocení
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis