Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa zelené kolo

Řadit dle: -
25+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Kurýr Bolt Food - job post

SEBELIS s.r.o.
Kladno
5 000 Kč - 15 000 Kč týdně - Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 5 000 Kč - 15 000 Kč týdně

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Kladno

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme oficiální flotila na BOLT food od roku 2019

Náplň práce:

  • Přijmeme nové kurýry pro rozvoz jídla přes aplikaci BOLT FOOD v Kladně.
  • Nástup možný v polovině května. Registrace již nyní.
  • Jezdit lze vlastním autem, skůtrem, kolem, koloběžkou. Vyřídíme kompletní registraci včetně předání zeleného termo BOXU Bolt Food.
  • Výplata podle vašich výdělků probíhá každé úterý okamžitým převodem na váš účet. Jako nezávislý kurýr si můžete vybrat, kdy si doručováním vyděláte.
  • Rádi vás uvítáme v naší flotile!

Co od Vás očekáváme:

  • Chuť pracovat
  • Platný ID průkaz s fotkou
  • Prokázání minimálního věku 16 let
  • Chytrý telefon
  • Android 9.0+ nebo iOS 12+ s místním telefonním číslem
  • Koloběžka, kolo nebo auto
  • S platným řidičským průkazem a pojištěním

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Týdenní výplatu
  • Bonusy (počet jízd, jízdy ve špičkách, flotilové bonusy)
  • Spropitné
  • Flexibilní doba
  • Seriózní a férové jednání
  • Možnost SIM karty
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis