Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 2

Job Post Details

Opravář zahradní a lesní techniky (m/ž) - job post

AT SERVIS spol. s r.o.
Plzeň
30 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Plzeň

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Firma AT Servis spol. s r. o. zahájila svoji činnost v roce 1993 a to nejprve jako autorizovaný prodejce automobilů. Nyní se plně věnujeme zahradní technice předních značkových výrobců - od traktorů různých druhů, přes sekačky až po potřebné náhradní díly.

Nyní hledáme šikovného kolegu či kolegyni na pozici Opravář zahradní a lesní techniky.

Náplň práce:

  • Veškerá oprava zahradní techniky v našem servisu
  • Udržba strojů
  • Občasné montáže nových zařízení
  • Možnost rozvozu zboží (stačí ŘP sk. B)

Co od Vás očekáváme:

  • Flexibilitu
  • Spolehlivost je samozřejmostí
  • Manualní zručnost
  • Dochvilnost
  • Praxe v oboru výhodou
  • Pracovní doba dle sezóny - zimní: 8:00 - 16:00, letní: 8:00 - 17:00

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Výplatu, kterou můžete sami ovlivnit - procento z obratu
  • Nástupní plat 30.000 Kč
  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Denní příspěvek na stravovaní k výplatě
  • Nástup možný ihned
  • Podrobné školení
  • Slevy na firemní zboží

Zaujala Vás naše nabídka, splňujete požadavky a chcete se stát součástí našeho týmu? V tom případě nám zašlete životopis zkrze kontaktní formulář níže nebo zavolejte na telefon kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz . Děkujeme a těšíme se na pohovor!

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis