Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Job Post Details

Junior specialista vratek a reklamací - job post

Allegro
3.6 out of 5
Jirny
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Jirny

Úplný popis pracovní pozice:

Do našeho reklamačního oddělení, které sídlí v distribučním centru v Jirnech, hledáme novou posilu do týmu.

Naším společným cílem je efektivní a rychlé zpracování zákaznických reklamací a proto hledáme

Junior specialista vratek a reklamací

Co bude vaší hlavní částí pracovního dne?

  • Samostatné řešení zákaznických reklamací ve spolupráci s kolegy z Call centra
  • Kontrolování zásilek z hlediska kvality a úplnosti
  • Zpracování reklamací v systému SAP
  • Komunikaci s výdejnami a servisy
  • Připravovat zásilky na odeslání do servisu

Co za zkušenosti/ dovednosti se Vám budou hodit?

  • Praxe v oblasti logistiky či vyřizování reklamací - není podmínkou, vše Vás naučíme
  • Znalost MS Office a PC na uživatelské úrovni
  • Výhodou je zkušenost se systémem SAP, nebo jiným ERP systémem
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Samostatnost

A co za to dostanete?

  • Skvělý tým vedoucích a Vašich kolegů.
  • 29 dnů volna (20 dnů dovolené, 5 Relax Days, 3 sick days, Den Dobrovolnictví) a k tomu ještě volno na ošetřování člena rodiny.
  • Chcete si splnit svůj tvůrčí nebo cestovatelský sen? Není problém, už po roce můžete čerpat sabbatical leave, tedy až měsíc volna navíc. A po dvou letech už máte nárok na dokonce 2 měsíce volna!
  • Záleží na zdraví našich zaměstnanců, nabízíme kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu, program Cafeterie, a také pořádáme Dny zdraví.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Narodilo se Vám dítě či chcete doprovodit svou ratolest do první třídy? Ve všem Vás podpoříme!
  • Vážíme si našich zaměstnanců, a tak Vás nemine odměna za odpracované roky.
Přidejte se k nám a pojďte s námi řešit kvalitně reklamace ke spokojenosti našich zákazníků!

What candidates love
about our recruitment process?

Substantive feedback and tips for further development

Clear and fast contact during the entire process

A practice-focused skills review

Recruiters with knowledge and passion

A relaxed atmosphere during the interview

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis