nabídky práce: Řidič Dodávky

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 120 výsledků

Řidič dodávky - rozvoz lékárenského zboží

ADN trans s.r.o.
Ostrava
  • Hledáme nové řidiče na rozvoz léčiv po MS Kraji.
  • Jedná se o dlouhodobou a pravidelnou práci na stálých trasách měnících se týdenně.
  • Jedná se o nové pozice!!!

Řidič dodávky

Papera
Praha
  • Dostaneš firemní dodávku a péče o ni je jen na Tobě.
  • Poznáváš rád/a Čechy a Moravu?
  • Jízda autem a komunikace s lidmi je Tvým potěšením?
  • Na co se můžeš těšit:

řidič sk. B

EKOM CZ a.s.
Praha
  • B na HPP pro svoz zdravotnického odpadu v Praze.
  • Ranní směny v pracovních dnech. nástupní mzda 22100 Kč, stravenky.
  • Po zapracování mzda od 27000 Kč.

řidič dodávky

Bystřice
20 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Rozvoz a svoz adresných zásilek okres Benešov, řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, praxe není nutná.
  • Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc.

Řidič skupiny B

stěhování praha
Česko
  • Žádné staré dodávky fungující už jen na dobré slovo, při tom ale řídit nebudete.
  • Každý náš řidič totiž musí převážet náklad tak citlivě, aby v pořádku přepravil…

Řidič dodávky.

AD 7, spol. s r.o.
Okres Jeseník
  • Náplň práce: řízení dodávky Mercedes Sprinter dlouhý rozvor, předání prádla zákazníkovi.
  • Přijmeme zaměstnance pro rozvoz prádla na HPP.

Řidič/ka dodávky do 3,5t.

JEMA BL s.r.o.
Praha
  • Řidič/ka dodávky do 3,5t.
  • Dobrý den, hledáme do našeho týmu kolegu či kolegyni, jízdy ČR a EU.
  • Nabízíme práci na HPP nebo IČO.
  • Pro mimo pražské možnost bydlení.

PLUSKAL s.r.o.
Olomouc
  • Nabízíme pracovní místo řidiče dodávky do 3,5t, pro stálou trasu rozvozu zásilek.
  • Platné řidičské oprávnění skupiny B, čistý trestní rejstřík, komunikativnost,…

Řidič/ka dodávky sk:B

Staffito
Praha
  • Dobrý den nabízím stabilní prací řidiče.
  • Práce jen od pondělí do pátku všechny víkendy volné!!!
  • Rozvoz autodílů po ČR maximálně tři vykládky.

Řidič plachtové dodávky

Sezimovo Ústí
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Jedná se o řidiče vnitro + mezinárodní přepravy zásilek.
  • Požadujeme: základní znalost anglického nebo německého jazyka, flexibilitu.